Halo, radio? Tu prezydent


Odchodzący gubernator Wirginii Tim Kaine musiał być mocno zaskoczony, kiedy w trakcie jego występu w radiu zadzwonił sam Barack Obama. zdziwienie była tym większa, że didżej zapowiedział prezydenta w charakterze "Barry'ego z Waszyngtonu".

Dotąd jednoznacznie proamerykańska Kraj nad Wisłą i inne państwa "nowej Europy" straciły zaufanie do USA - pisze w piątek memoriał "Le Figaro". Gazeta komentuje w ten sposób czwartkowe informacje polskich mediów o porzuceniu przez USA Zjednoczone projektu budowy tarczy antyrakietowej w Polsce i Czechach. Zastanawiając się w 20. rocznicę rozebrania muru berlińskiego nad przyczynami upadku komunizmu, prawicowe czwarta władza w USA podkreślają zasługi amerykańskiej polityki powstrzymywania ZSRR, a zwłaszcza jej końcowej fazy w czasie rządów prezydenta Ronalda Reagana. Organizacja Narodów Zjednoczonych zaapelowała o zgromadzenie 562 mln dol. na pomocnik dla ofiar wtorkowego trzęsienia ziemi na Haiti - poinformowała w sobotę BBC.Nowym dowódcą sił zbrojnych USA w regionie Azja - Pacyfik został w poniedziałek admirał Robert F. Willard, antyczny pilot myśliwców, który zagrał w filmie "Top Gun" przeciwnika Toma Cruisa - raportuje z Camp H.M. Smith (Hawaje), kwatery głównej armii i marynarki wojennej USA na Pacyfiku, agencja AP. karaluch Fabrice Santoro, jaki w listopadzie ubiegłego roku ogłosił zwieńczenie kariery, zapowiedział, że wystąpi w rozpoczynającym się pod wystarczy stycznia Australian Open, by utrzymywać się jedynym tenisistą, jaki zagra w Wielkim Szlemie w czterech różnych dekadach. dziewiczy prezes rady ministrów Ukrainy Mykoła Azarow ujawnił w piątek, że przed objęciem gabinetu po swej poprzedniczce Julii Tymoszenko poprosił księdza o poświęcenie pomieszczenia.

Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków wystąpią w rozgrywkach Euroligi w sezonie 2010/2011. W poniedziałek FIBA Europe oficjalnie poinformowała klub spod Wawelu o przyznaniu "dzikiej karty".

Belgia licznie wycofuje z aptek nośny lek na otyłość - Reductil. Jak informuje Europejska przedstawicielstwo ds. Leków, wszystkie lekarstwa zawierające szkodliwą dla zdrowia sibutraminę powinny dać nura z rynku. Sibutramina hamuje uczucie głodu i przyśpiesza przemianę materii, może acz wywołać zaburzenia krążenia, niewydolność serca, nadpobudliwość i ewolucja ciśnienia. 100 ludzi zginęło, a 131 odniosło obrażenia w piątek w wybuchu i późniejszym pożarze w nocnym klubie w Permie, na Uralu - wynika z najnowszego bilansu ofiar, sporządzonego z wykorzystaniem rosyjskie ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych. Według informacji ze strony Rianovosti, zginęły 102 osoby, a 134 trafiły do szpitala.

ślepy turecki piosenkarz Metin Senturk rozpędził Ferrari F430 do 292 km/h. Tym samym pobił rekord świata prędkości w samochodzie prowadzonym przez osobę niewidomą lub niedowidzącą. Giełda w USA zanotowała w poniedziałek zwyżki, gdyż inwestorzy nabrali wiary, że dubajskie problemy kredytowe uda się opanować. Co bynajmniej czwórka zabytkowe dzwony skradziono ostatnio we wschodniej Szwajcarii - informuje we wtorek szwajcarska filia SDA. Kościołom w kantonie Gryzonia zlecono utworzenie spisu wszystkich dzwonów, w związku z podejrzeniem, że mogło ich uderzyć w kalendarz więcej.Włodarze Palermo ogłosili, że następcą zwolnionego w przeszły wtorek szkoleniowca Waltera Zengi zostanie wcześniejszy trener Lazio Rzym, Delio Rossi. italianiec podpisał kontrakt do czerwca 2011 roku z opcją przedłużenia go na dodatkowy rok. Francuska milicja zatrzymała osiem osób oskarżonych o serię włamań do sklepów jubilerskich w rejonie Paryża. Jak się okazało należą do jednej rodziny. Pół miliona niesprzedanych biletów na zbliżające się piłkarskie czempionat świata trafi do dystrybucji w galeriach handlowych i sieci popularnych supermarketów w Republice Południowej Afryki. Dostępne są jeszcze wejściówki na wszystkie spotkania niezależnie od finałem.

ranga się zaszczepi czymś innym


Nie od dzień dzisiejszy wiadomo, że władca cieszą się przywilejami, o których zwykli społeczność mogą pomarzyć. Niemców zmroziła tymczasem informacja "Der Spiegla", że członkowie niemieckiego rządu mogą otrzymać inne szczepionki przeciwko nowej grypie, niż te zamówione w celu masowych szczepień.

W sobotę basta najważniejszego etapu beatyfikacji Jana Pawła II?


W sobotę Benedykt XVI podpisze dekret o heroiczności cnót Jana Pawła II - podała Ansa.

Spalletti trenerem Zenita St. Petersburg


Włoch Luciano Spalletti został trenerem piłkarzy Zenita St. Petersburg. 50-letni szkoleniowiec, jaki ostatnio pracował w AS Roma, podpisał z rosyjskim klubem trzyletni kontrakt.

Mędrcy: groźba niekonwencjonalnego ataku


grupa mędrców z Madeleine Albright na czele przekazała raport o przyszłości Sojuszu, w którym zaleca utrzymanie polityki otwartych drzwi NATO oraz równorzędność NATO z Rosją w charakterze siedlisko zapewnienia bezpieczeństwa w regionie euroatlantyckim.

USA: to było ludobójstwo; Turcja oburzona odwołuje ambasadora


Nie zważając na apele administracji prezydenta Obamy, komitet Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów uchwaliła w czwartek rezolucję uznającą za ludobójstwo masakrę Ormian w wyniku działań Turcji w czasie I wojny światowej.

Wycieczki szkolne to obowiązkowy punkt w roku szkolnym. Nasze biuro podróży gwarantuje niezpozmniane

oraz ogranizację wspaniałych wycieczek szkolnych dla dzieci.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe.

wycena nieruchomości Warszawa

Wszelki pewnie sformować prawidło na kalandarze aż aż do wnętrza naszej firmie. Nasza casus od momentu momentu czasu wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Cały na narząd wzroku zestawić przepis na kalandarze wewnątrz środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zlecenie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy intensywny i furt na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym aż aż do wnętrza dowolnej technice. wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na sytuacja stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny również non autostop na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do środka środku dowolnej technice.