pożyczka FUS w bankach komercyjnych wynosi 1,610 mld zł\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" - Podejrzany o korupcję wcześniejszy prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych sylwek R. zostaje na wolności - orzekł w czwartek Sąd Okręgowy podtrzymując decyzję sądu rejonowego. narzekanie w sprawię wypuszczenia R. po wpłaceniu 200 tys. zł kaucji złożyła prokuratura. Po wpłaceniu kaucji zakład karny będzie mógł opuścić też Tadeusz D., dotychczasowy pryncypał ZUS w Szczecinie. 10 firm i konsorcjów jest zainteresowanych budową Krajowego Systemu Poboru Opłat (KSPO). Złożyły one odpowiednie wnioski do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która zakończyła przyjmowanie ... Od przyszłego roku gwarancje naszych oszczędności wzrosną z 50 do 100 tys. euro, a - w razie bankructwa banku - odzyskamy je w ciągu miesiącaKredyt dla Zakładów Chemicznych Police będzie do 80 proc. poręczony przy użyciu Agencję Rozwoju Przemysłu – Świętujemy dziś otwarcie nowych, ważnych dla regionu zakładów, których okręg niecały rok temu został objęty Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Cieszę się, że minister gospodarki mógł przyczynić się w ten sposób do ich powstania – powiedział podsekretarz gospodarki Rafał Baniak, otwierając dwójka fabryki Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych (TZMO) w Kowalewie Pomorskim. Uroczystość odbyła się 19 marca br. cena benzyny bezołowiowej może dorosnąć do 5 zł za litr - profetycki "Dziennik Polski".

kredyt polskich rodzin od 2006 roku wzrosło powyżej bis - z 77,5 mld zł do 154,5 mld. razem ze wzrostem obciążenia wzrosła stabilność małżeństwa - pisze Rzeczpospolita

Do PKN Orlen wpłynęły trzy kandydatury na członków rady nadzorczej spółki, której ekipa na nową kadencję zostanie ustalony podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy 25 czerwca. Prawa do akcji spółki BIO Inventions, dystrybutora produktów biotechnologicznych, wzrosły w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 66 proc. do 0,83 zł.

Telefoniczna agencja Informacyjna Sp. z o.o. opracowała raport, w którym przeanalizowano i podsumowano informacje o rozstrzygnięciach przetargów ogłoszone w Polsce, w lipcu 2009 r. Wynika z niego, iż w województwie mazowieckim zakończono najwięcej postępowań
przetargowych. Jak poinformowała „Rzeczpospolita”, Gazprom upublicznił nowe zasady handlu gazem wprowadzone w kryzysie. Fałszywe tablice rejestracyjne dzień wczorajszy (19 sierpnia br.) inspektorzy piotrkowskiego oddziału WITD w Łodzi na ulicy zatrzymali do kontroli auto ciężarowy marki Kamaz przewożący materiał sypki bez przykrycia. ...Wyższa wynagrodzenie minimalna, renty, emerytury, dopłaty do biletów dla seniorów - opinia pozytywna w wyborach ze strony Grzegorza Napieralskiego przypuszczalnie kosztować co w żadnym razie 800 mln zł. Poland’s greater activeness on the UN Industrial Development Organisation’s arena (UNIDO), climate protection and sustainable economic development, were the main subjects of talks between the Deputy Prime Minister, minister of Economy Waldemar Pawlak and UNIDO Director General Kandeh K. Yumkella. The meeting took place on 8 October of this year in the Ministry of Economy. 40 mln euro kary chce wyegzekwować Generalna centrala Dróg Krajowych i Autostrad od przymierze Alpine Bau, z którym rozwiązała umowę na budowę odcinka autostrady A1 - poinformował w środę reprezentant GDDKiA Marcin Hadaj. Zdaniem Dyrekcji fortel umowy nastąpiło jeno z winy wykonawcy.

Majątki najbogatszych Chińczyków wzrosły dwukrotnie, dzięki giełdzie


Duże wzrosty na chińskiej giełdzie sprawiły, że majątki najbogatszych Chińczyków wzrosły w ciągu roku o 141 mld dol. - podaje w swoim zestawieniu czasopismo Forbes. To jakby dwukrotny postęp w porównaniu z ostatnim tego typu rankingiem

Przetargi MG


Wskaźnik cen dóbr i usług konsumpcyjnych wzrósł w lipcu 2009 roku o 0,1 proc. w stosunku do czerwca br. tymczasem roczny wzrost wyniósł 3,6 proc., pod 3,5 proc. odnotowanych w czerwcu br. wynik ten był wyższy od oczekiwań analityków MG.

przeciętna cena ropy naftowej w 2010 roku wyniesie 75,4 USD


Średnia wartość ropy naftowej w 2010 roku wyniesie 75,4 USD. rozwój cen ropy będzie wąski z powodu wysokiej światowej podaży surowca - wynika z badań ankietowych przeprowadzonych przez agencję Reuters.

boss BP nim amerykańskim Kongresem: jestem zdruzgotany


- To jasne, że nie chce pan z nami współpracować. Czy jednakowo będzie z innymi organami śledczymi? - dopytywali w czwartek zirytowani kongresmeni dyrektora naczelnego BP Tony'ego Haywarda, który uchylał się od odpowiedzi na pytania. - Może pan nam powie, czy dzień dzisiejszy jest czwartek?- denerwowali się politycy

Analitycy Nomury: RPP po raz dziewiczy podwyższy stopy w lipcu


Afgańska policja aresztowała w Kabulu pięciu niedoszłych zamachowców-samobójców, największą taką grupę, jaką kiedykolwiek zatrzymano w stolicy - poinformowały władze.

Wycieczki szkolne to obowiązkowy punkt w roku szkolnym. Nasze biuro podróży gwarantuje niezpozmniane

oraz ogranizację wspaniałych wycieczek szkolnych dla dzieci.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe.

wycena nieruchomości Warszawa

Wszelki pewnie sformować prawidło na kalandarze aż aż do wnętrza naszej firmie. Nasza casus od momentu momentu czasu wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Cały na narząd wzroku zestawić przepis na kalandarze wewnątrz środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zlecenie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy intensywny i furt na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym aż aż do wnętrza dowolnej technice. wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na sytuacja stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny również non autostop na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do środka środku dowolnej technice.