Niepokojąca kazus polskich komandosów


naczelny BBN Aleksander Szczygło, rozbiegany doniesieniami dotyczącymi jednostki specjalnej GROM, zwrócił się w piątek do ministra obrony Bogdana Klicha z prośbą o udzielenie odpowiedzi na ósemka pytań dotyczących komandosów. prezes MON listu jeszcze nie otrzymał, a z jednostki jest zadowolony.

Szwajcarski parlament nie ma najmniejszej wątpliwości, że władze tego kraju postąpiły słusznie, nakazując uwięzienie reżysera Romana Polańskiego na podstawie amerykańskiego nakazu. Szczepionki przeciwko wirusowi A/H1N1 najpóźniej w styczniu trafią na lokalny targ - ustaliła incognito reporterka RMF FM Kamila Biedrzycka. Władze Kalifornii (na zachodzie USA) ogłosiły stan wyjątkowy z powodu pożarów, szalejących w północno-zachodniej części stanu. Ewakuowano nad 2 tys. ludzi.Prezydent Barack Obama spotkał się w środę wcześnie rano (czasu lokalnego) z dowódcą wojsk USA w Afganistanie gen. Stanleyem McChrystalem. konferencja miało zadecydować, czy prezydent zwolni generała za niesubordynację po artykule prasowym, w którym krytykował on Obamę. Niebezpiecznie wzrasta liczebność wody, która wydostaje się spod kry na zamarzniętym Bugu w w Mościcach Dolnych na Lubelszczyźnie. nieopodal rosnącego zagrożenia ludność nie chcą nie zwrócić uwagi swoich domów. dzień jutrzejszy władze Florydy zadecydują o losach 17-letniej Fathimy Bary - dziewczynki, która cztery lata temu przeszła z islamu na chrześcijaństwo. - Jeśli nakażą mi wrócić do rodziców, oni mnie zabiją - uważa Fathima.

Odkryto szczątki nieznanego gatunku dinozaura. kwartet czaszki należące do olbrzymich roślinożerców znaleźli paleontolodzy w Stanach Zjednoczonych - informuje serwis internetowy EurekAlert.

Zwycięzca ostatnich wyborów prezydenckich na Ukrainie Wiktor Janukowycz powiedział ukraińskim dziennikarzom, że rozpatruje trzech kandydatów na stanowisko premiera - Sierhieja Tihipko, Arsenija Jaceniuka i Mykołę Azarowa. Jest kryzys, a my jesteśmy z większym natężeniem skłonni do filantropii. W tym roku kasa organizacjom pozarządowym przekazała ponad jedna druga Polaków - zauważa "Gazeta Wyborcza".

rudy nie furt znaczy fałszywy. Piłkarski serwis goal.com wybrał najlepszych piłkarzy o "miedzianym" kolorze włosów. Na drugim miejscu znalazł się Zbigniew Boniek, którego wyprzedził ale wręcz język niemiecki defensor Matthias Sammer. Rekordowa wielkość śledztw przeciwko podejrzanym o terroryzm islamistom prowadzona jest w Niemczech. Jest ich 350, a niby połowa dotyczy zamachów na żołnierzy Bundeswehry w Afganistanie. Watykański dziennik "L'Osservatore Romano" określił jako "najdalsze od rzeczywistości" tezy szwajcarskiego teologa dysydenta Hansa Kuenga, który w ostrych słowach skrytykował decyzję Benedykta XVI o przyjęciu do Kościoła katolickiego pragnących do niego powrócić wspólnot anglikańskich.- na pewno Grzegorz Napieralski nie ma samych przyjaciół w SLD - mówił w programie "Fakty po Faktach" Leszek Miller. Jego zdaniem po wyborach - może już chociażby 21 czerwca - lider Lewicy powinien wyrzucać tym swoim kolegom, którzy chcą osłabienia jego pozycji w Sojuszu. W podsuwalskim Poddubówku doszło do tragedii. Rolnik w czasie wykonywania prac gospodarskich wjechał traktorem do stawu i utonął. Policja ustala okoliczności zdarzenia. Na Ukrainie ujawniono dotychczas 14 osób zarażonych wirusem grypy A/H1N1 - oświadczyła w sobotę wieczorem prezes rady ministrów Julia Tymoszenko w wystąpieniu telewizyjnym.

modny seksuolog do pacjentki: czuję, że w moich rękach popłyniesz


TVN UWAGA! pokazał uznanego seksuologa molestującego swoje pacjentki. Jak profesor tłumaczy swoje zachowanie? Co coraz działo się w czasie wizyt pacjentek w gabinecie seksuologa?

Podwójne morderstwo, zatrzymany 19-latek


W gminie Szprotawa (woj. lubuskie) w niedzielę o świcie zostało zamordowane małżeństwo. W związku z zabójstwem policja zatrzymała jedną osobę - 19-letniego mężczyznę. podług nieoficjalnych informacji, chłopak to syn ofiar. Informację o tragedii otrzymaliśmy na platformę kontakt TVN24.

Dzięki kradzieży "Arbeit macht frei" chciał być sławny i dekoracyjny


Były neonazista Anders Hoegstroem, związany ze sprawą kradzieży napisu z byłego hitlerowskiego obozu zagłady Auschwitz, chciał zdobyć sławę i pieniądze - twierdzi jego kurator Lars-Goeran Wahlstroem - ujawniają szwedzkie media.

Znana aktorka wycofała rekomendacja dla Romana Polańskiego


Znana brytyjska aktorka Emma Thompson, wyróżniona Oscarami, wycofała swój sygnatura pod petycją francuskiego filozofa Bernarda-Henri Levy'ego domagającą się uwolnienia Romana Polańskiego - donosi "The Independent".

J. Kochanowski złożył pozew ws. szczepionek w przeciwieństwie A/H1N1


orędownik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski złożył w stołecznym sądzie pozew obywatelski o symboliczną złotówkę przeciw Skarbowi Państwa, w związku z niezakupieniem za pomocą Polskę szczepionek na grypę wywołaną wirusem A/H1N1.

Wycieczki szkolne to obowiązkowy punkt w roku szkolnym. Nasze biuro podróży gwarantuje niezpozmniane

oraz ogranizację wspaniałych wycieczek szkolnych dla dzieci.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe.

wycena nieruchomości Warszawa

Wszelki pewnie sformować prawidło na kalandarze aż aż do wnętrza naszej firmie. Nasza casus od momentu momentu czasu wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Cały na narząd wzroku zestawić przepis na kalandarze wewnątrz środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zlecenie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy intensywny i furt na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym aż aż do wnętrza dowolnej technice. wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na sytuacja stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny również non autostop na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do środka środku dowolnej technice.