"Justyna Kowalczyk zaskoczyła wszystkich, nawet samą siebie"


W Kuusamo Justyna Kowalczyk - pierwsza Kraj nad Wisłą triumfatorka Pucharu Świata w biegach narciarskich zaskoczyła zapewne wszystkich - poniekąd samą siebie. Zawodniczka pochodząca z Kasiny Wielkiej wygrała po raz pierwszy w karierze rywalizację sprinterem w PŚ. To była jej ósma wygrana, co pozwoliło się przesunąć Kowalczyk na 15. punkt w klasyfikacji wszech czasów - pisze na swoim blogu "Ślizgiem" Tomasz Kalemba.

Sonik: liczy się owszem meta


- Różnica czasu między mną, Declerkiem jest bardo mała - 5 minut po dzisiejszym dniu. Więc my będziemy bezpiecznie rywalizować z sobą do końca. Różnica do Gonzalesa jest ponad dwa godziny. To słabo rokuje, jeżeli nic się nie przydarzy nietypowego. To nie są już etapy, gdzie można 3, 4 i 5 godzin nadrobić, chyba, że ktoś ma jakiś powikłanie - powiedział po 10. etapie Rajdu Dakar nasz zawodnik jadący quadem, Rafał Sonik.

Najstarsze Derby Śląska: dobre widowisko, działanie dogonił Wisłę


W piątkowym meczu "na szczycie", rozegranym w ramach 11. kolejki Ekstraklasy Polonia Bytom przegrała z Ruchem Chorzów 0:1 (0:0).

LE: fiesta w Madrycie


W rewanżowym meczu 1/4 finału Ligi Europy Atletico Madryt zremisowało w meczu określanym jako "wojna o Hiszpanię" z drużyną Valencia CF 0:0 i awansowało do półfinału, gdyż w pierwszym meczu, w Walencji, padł remis 2:2.

"Byłem szybszy od Raikkonena"


Giancarlo Fisichella, prowadzący teamu Force India był największą sensacją, w trakcie GP Belgii. Nie dość, że wygrał sobotnie kwalifikacje, to w wyścigu w niedzielę zajął drugie miejsce. Były to jednocześnie pierwsze danie punkty dal tego teamu w tym sezonie.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Wycieczki szkolne to obowiązkowy punkt w roku szkolnym. Nasze biuro podróży gwarantuje niezpozmniane

oraz ogranizację wspaniałych wycieczek szkolnych dla dzieci.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe.

wycena nieruchomości Warszawa

Wszelki pewnie sformować prawidło na kalandarze aż aż do wnętrza naszej firmie. Nasza casus od momentu momentu czasu wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Cały na narząd wzroku zestawić przepis na kalandarze wewnątrz środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zlecenie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy intensywny i furt na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym aż aż do wnętrza dowolnej technice. wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na sytuacja stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny również non autostop na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do środka środku dowolnej technice.