Szwedzkie wilki do odstrzału


Po raz pierwszy od 45 lat władze Szwecji zezwoliły na zabijanie wilków. Miesięczny okres polowań rozpoczął się w sobotę, a do odstrzału dopuszczono 27 tych zwierząt.

skład D: Ghana - Niemcy, na żywo!


Ghana broni honoru afrykańskich zespołów w piłkarskich mistrzostwach świata w RPA. Cel zrealizuje, chyba że co w żadnym razie zremisuje z Niemcami i tym samym awansuje z grupy D do 1/8 finału. rozgrywka odbędzie się w środę (23 czerwca) o godz. 20.30 w Johannesburgu. Zapraszamy do relacji "na żywo" z tego pojedynku w naszym serwisie LIVE!

Węgry: przyjęto budżet na 2010 rok


Parlament Węgier przyjął w poniedziałek oszczędnościowy budżet państwa na 2010 rok, przewidujący m.in. niedobór wysokości 3,8 proc. PKB - poinformowały czwarta władza węgierskie.

Jurek: jestem gotów startować w wyborach prezydenckich


Jestem gotów do startu w wyborach prezydenckich, ale rozstrzygnięcie w tej sprawie jeszcze nie zapadła - powiedział w sobotę przewodniczący Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek na konferencji prasowej w Krakowie.

Kulej: Włodarczyk znokautuje Fragomeniego


W sobotni koniec dnia na przestrzeni "Wojak Boxing Night" w Łodzi Krzysztof Włodarczyk powalczy z Giacobbe Fragomenim o pas mistrza świata WBC kategorii cruiser. Zdaniem Jerzego Kuleja "Diablo" pośle Włocha na deski i zdobędzie tytuł.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Wycieczki szkolne to obowiązkowy punkt w roku szkolnym. Nasze biuro podróży gwarantuje niezpozmniane

oraz ogranizację wspaniałych wycieczek szkolnych dla dzieci.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe.

wycena nieruchomości Warszawa

Wszelki pewnie sformować prawidło na kalandarze aż aż do wnętrza naszej firmie. Nasza casus od momentu momentu czasu wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Cały na narząd wzroku zestawić przepis na kalandarze wewnątrz środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zlecenie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy intensywny i furt na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym aż aż do wnętrza dowolnej technice. wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na sytuacja stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny również non autostop na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do środka środku dowolnej technice.