Nieznany błona fotograficzna z katyńskiej ekshumacji odnaleziony


grono Pamięci Ochrony Walk i Męczeństwa odnalazła krótki, 10-minutowy celuloid dokumentalny z czerwca 1943 r. Przedstawiają on wizytę francuskich oficerów po ekshumacjach w Katyniu. Fragment filmu będzie jest dozwolone ujrzeć 12 kwietnia poprzednio kościołem św. Anny w Warszawie.

Przeszedł przeszczep twarzy, w ciągu roku będzie normalna


Hiszpańscy lekarze przedstawili we wtorek rezultaty skomplikowanego zabiegu przeszczepu twarzy. Mężczyzna, który przeszedł operację, tylko wyszedł ze szpitala. W ciągu roku jego buzia ma jeżyć się się normalna.

Serbia oskarża Chorwację o ludobójstwo


Serbia złożyła do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości (MTS) w Hadze pozew przeciw Chorwacji, oskarżając ją o ludobójstwo w czasie wojny w latach 1991-1995 - poinformowała serbska agencja Tanjug.

Adrian Świątek podpisał kontrakt!z Górnikiem


W piątek o godzinie 11 Adrian Świątek parafował 3-letni kontrakt z Górnikiem Zabrze! Przypomnijmy, że we wtorek sekcja Gier PZPN podjął decyzję o rozwiązaniu kontraktu Świątka z ŁKS z winy łódzkiego klubu.

Allen Iverson stracił pracę w Memphis Grizzlies


Zespół ligi NBA Memphis Grizzlies (bilans 2-8) rozwiązał umowę z Allenem Iversonem. Zapłaci mu ledwo niewielką akt z trzech milionów, jakie "The Answer" miał zapracować za rok gry w Memphis. Koszykarz już w środę będzie mógł rozpocząć negocjacje z innymi klubami o ewentualnym zatrudnieniu.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Wycieczki szkolne to obowiązkowy punkt w roku szkolnym. Nasze biuro podróży gwarantuje niezpozmniane

oraz ogranizację wspaniałych wycieczek szkolnych dla dzieci.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe.

wycena nieruchomości Warszawa

Wszelki pewnie sformować prawidło na kalandarze aż aż do wnętrza naszej firmie. Nasza casus od momentu momentu czasu wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Cały na narząd wzroku zestawić przepis na kalandarze wewnątrz środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zlecenie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy intensywny i furt na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym aż aż do wnętrza dowolnej technice. wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na sytuacja stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny również non autostop na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do środka środku dowolnej technice.